Mezi oceněnými v soutěži pro nadané tuzemské děti Zlatý oříšek byl i Dominik Ráliš. V patnácti letech je dvojnásobným mistrem světa v bikrosu, ve svých kategoriích se jím stal jako první Čech v historii. Od sportu ho neodradilo ani to, že mu hned na prvním závodě přejel soupeř přes hlavu. Jak často chybí ve škole, kolikrát zvracel ze stresu před jízdou, jakou rychlost dokáže na dráze vyvinout nebo proč mu na začátku říkali, že je blázen? O tom se rozpovídal pro Novinky.