Vláda nechce na summitu NATO českého prezidenta Petra Pavla. Andrej Babiš nejdřív mlžil, pak dělal mrtvého brouka a nakonec musel s pravdou ven. A prý to není natruc prezidentovi.
0:26 Krátký přehled zpráv
3:58 Jednodenní stávka v ČT a ČRo
4:07 Vláda nechce na summitu Pavla
4:54 Babiš na tiskovce: Není to truc a není to pravda
6:07 Proč před vrchním velitelem ozbrojených sil a bývalým činovníkem NATO dostali přednosti TIHLE?! 😬
7:34 Prezident podal kompetenční žalobu a Babiš si myslí, že to není hezké