Moderátorka Adela Vinczeová, kterou lidé nyní vídají na televizi Prima v její nové show U Adély, je čerstvě dvojnásobnou maminkou. S manželem Viktorem adoptovali holčičku. Malý Maxík má tak sestřičku. O všem se nyní slovenská hvězda rozpovídala naší redakci.