Horké počasí svléklo i modelku Andreu Bezděkovou. Na semifinále modelingové soutěže Pure model vyrazila v tílku a velmi krátkých šortečkách. „Doporučovala bych to každému. Pařit se v něčem, co zahaluje zbytečně moc těla, je zbytečné,“ řekla Super.cz.