Na 15 roků za mříže poslal ve čtvrtek Vrchní soud v Olomouci Romana Šupu z Hodonínska za jeho bezohlednou jízdu pod vlivem drog. Při ujíždění hlídce najel do podchodu pro chodce a přejel staršího muže. Najíždění také do dalších dvou žen a dvouletého dítěte a útočil na dva policisty, kteří mu stříleli na kapotu vozu. Soud tak potvrdil verdikt zlínské pobočky Krajského soudu v Brně z loňského 2. října.