Za měsíc a tři dny odstartuje nový ročník fotbalové ligy a kolem účasti Karviné stále panuje velká nejistota a plno otázek. Dosud se předpokládalo, že by se v případě potvrzení vyloučení slezského klubu hrála nejvyšší soutěž s patnácti účastníky. Výkonný ředitel Ligové fotbalové asociace Tomáš Bárta však nastínil, že by i tak mohlo přijít doplnění. Muselo by se však jednat rychle.