Na přílet českých fotbalistů z mistrovství světa dorazilo v sobotu ráno na pražské letiště víc novinářů než fanoušků či sběratelů autogramů. Nejspíš šlo o dost výmluvnou momentku, jak si Češi vedli na turnaji, na který se dvacet let koukali jen v televizi. Zbytek letošního turnaje už budou taky sledovat doma. Národní tým vypadl po bídných výkonech už ve skupině. „Jsme doma trošku dříve, než jsme doufali,“ přiznal šéf českého fotbalu David Trunda.