Dál na mistrovství světa pokračují Kapverdy nebo Bosna a Hercegovina, zklamaní Češi jsou od sobotního rána doma. „Neuspěli jsme, protože jsme se nepotkali s dobrou formou,“ pravil generální manažer reprezentací Pavel Nedvěd. Zatímco legendární persona na pražském letišti pár minut hovořila s novináři, za ní se po nočním letu ze Spojených států trousili do vrčícího autobusu unavení fotbalisté.