Escape #3: Proč hrajeme dekádu staré hry?
24. června 202614
Ve třetí epizodě podcastu Escape rozebíráme nejnovější zprávu analytické společnosti Newzoo o stavu videoherního trhu. Vyplývá z něj, že hráči tráví nejvíc času ve hrách, které jsou na trhu už dlouhé roky, některé i přes 10 let. Proč to tak je? V dalších částech se věnujeme i novinkám z gamingového a technologického světa: rozebíráme vývoj Euro Truck Simulatoru 2 (ETS 2), hodnotíme novinky Pragmata a Samson, stejně tak nám neunikla snaha Francie zbavit se Windows.
0:00 Úvod
6:57 Vývoj ETS 2 na konzole
16:05 Co říkáme na Pragmatu?
19:11 Jak hodnotíme hru Samson?
31:00 Francie vyhlásila válku Microsoftu
37:49 Chystá se animovaný film Bloodborne
41:29 Proč hrajeme desítky let staré hry?
1:08:38 Co nás čeká v dalších 14 dnech?