Okresní soud v Břeclavi zprostil v úterý odpoledne viny Luboše Nováka, pracovníka technických služeb města Břeclav, který čelil obvinění z usmrcení z nedbalosti. Při tragické události zemřel před dvěma lety dvanáctiletý chlapec, když na něj spadla fotbalová branka na jednom z městských hřišť. Obžalovanému hrozil až šestiletý trest vězení.