Úterní jednání mandátového a imunitního výboru, které se odehrálo za zavřenými dveřmi, bylo velmi bouřlivé. Vyplývá to z reakcí poslanců, podle nichž bylo uvnitř značné debatní dusno. Výbor řešil případné vydání poslanců Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (oba ANO) k trestnímu stíhání v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo.