Když jsme na Jawách projížděli Římem, jeden z nás odbočil tam, kam neměl. A co se nestalo? Vjeli jsme přímo do italské restaurace, kde si hosté popíjeli kávu a dávali dobrou večeři. No, ten den to měli i s příchutí dvoutaktu :D
Po tom, co jsme se z těchto malých uliček vypletli, jsme Řím ještě projezdili skrz na skrz a pokusili se najít nějaké ty spojitosti s Františkem Palackým, který tady taky těch řadu let zpátky dorazil. Poté už konečně zamíříme do toho námi vybraného kempu, kde nás čekají všichni účastnící této akce. Jediné, co však sami nevíme, tak je, kolik jich tam vlastně dorazilo. Takže s napětím lámeme poslední kilometry, abychom se o tom na vlastní oči přesvědčili.
Pak už zbývá jen pokořit samotný cíl a tím není nic jiného, než námi vybrané San Marino.