Jan Hřebejk režíroval filmy, které získaly nejen České lvy, ale i nominaci na Oscara. Hlášky jako „táta zase loví bobříka trapnosti“ nebo „kde udělali soudruzi z NDR chybu“ zdomácněly a předávají se z generace na generaci. On říká: „U mě pořád dobrý.“ V podcastu Bubliny mluvil o plánech do budoucna. Co ho čeká?