Komentáře k videu: Agáta 42 – S hovadama v Africe
Jak se má křehká dívka na výletě se skupinou intelektuálů?
Přidat komentář
Pro psaní komentářů musíte být přihlášeni. Pokud nemáte účet na Seznamu, můžete se zaregistrovat.
vSlachta [seznam.cz] 15. 07. 2009
Náhodou hustý zabijáci.. :D Nechápu, co vás tak prudí.. Umí se odvázat a neberou se zbytečně vážně.. Lepší, než 99% sucharů, kteří jsou vážní jako neidentifikovatelný exkrement v trávě..
Naprostej souhlas.
hot.anti [seznam.cz] 10. 07. 2009
vrchol....jak muzete todle vubec sem dat?o cem to svedci?mate neco spolecnyho s lidmi??mam ten dojem ze ne..v hlavince mate asi trosku vis nasrano coz?
Shooorty 25. 06. 2009
agátko ten název s hovadama v africe vždyŤ ty si taky hovado takže jsi mezi svejma ne ??
Erixsson [seznam.cz] 03. 06. 2009
Je to opravdu ubohá slečna, která se chce za každou cennu zviditelnit. Pravda je, že mě těd sere tech pět minut co jsem koukal na tyhle nesmyslný videa. TA SUPERMODELKA KRAINOVÁ MĚLA VELKOU PRAVDU CO ŘEKLA O TÉHLE PRINCEZNĚ, a na mejdan bych ji taky nepozval. Kolik je Agatě? řekl bych tak 13?
marthy12 [seznam.cz] 09. 01. 2009
.......s těma hovadama je to celkem trefný.......taky bude něco na tom, že hovada se slítavaj většinou kolek KRÁVY
Frantisa [seznam.cz] 19. 12. 2008
No, to nám Čechům dělají fakt reputaci jak hrom. No jo, na Djerbu si můžou jezdit jen zazobané hovada, kteří se fakt neumí chovat. Já jsem pro každou srandu, ale takhle jsme se bavili, když nám bylo 16
Co ostatní právě sledují
© 2006-2011 Seznam.cz, a. s.

sunprincess [seznam.cz] 21. 10. 2009
To je maximálně nechutný,ten začátek. S nima na prázdniny ani za miliardu! JAk to sem můžou vůbec dát,takovou nechutnost?